آموزش شیرپوینت 2010
بسته آموزشی شیرپوینت 2010 شامل ده ها ویدئو آموزشی ، کتاب و مجلات معتبر

 

شناخت امکانات کلی نرم افزار شیرپوینت 2010 شامل کار با مجموعه آفیس 2010 ، مفاهیم Search در شیرپوینت 2010 ، ایجاد و پیکربندی محتوی و ده ها مورد دیگر در این زمینه را میتوانید در این مجموعه فرا بگیرید

نام اصلی این مجموعه :

Exploring SharePoint 2010

آموزش شیرپوینت سرور 2010 محصول موسسه آموزشی AppDev ارائه شده بر روی 1 حلقه DVD به مدت زمان 10 ساعت .


برچسب‌ها: آموزش مبانی شیرپوینت, شناخت لیست ها و کتابخانه ها, ویژگی های Search در شیرپوینت, امکانات شیرپوینت و آفیس 2010, کار با Business Data Connectivity

ادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان
 

با مشاهده این کورس آموزشی بر پروسه کامل نصب و پیکربندی شیرپوینت ، همچنین تنظیم ویژگیهای مختلف آن به خوبی مسلط خواهیم شد .
 
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی VTC است که بر روی 1 حلقه DVD به همراه فایل های تمرینی و به مدت زمان 8 ساعت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .

نام اصلی این مجموعه :

Microsoft SharePoint 2010 (70-667) Training Courseادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان
 

با مشاهده این کورس آموزشی می توانید بر طراحی ، برنامه ریزی و پیاده سازی SharePoint 2010 در موقعیت ها و وضعیت های گوناگون تسلط پیدا کنید ، شایان ذکر است این کورس آموزشی دقیقا منطبق بر سرفصل های آزمون 70-668 مایکروسافت و نیازهای بازار کار می باشد .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی TrainSignal است که بر روی 1 حلقه DVD و به مدت زمان 12 ساعت و 42 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .
 
نام اصلی این مجموعه :

SharePoint 2010 Design and Deployment (70-668)ادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان
 

با مشاهده این کورس آموزشی تمامی ابزارها ، روش ها و قابلیت های مدیریتی SharePoint Server 2010 را به خوبی خواهید آموخت ، همچنین پس از اتمام آن مهارت و دانش لازم برای شرکت در آزمون 70-667 مایکروسافت (Microsoft SharePoint 2010 Configuring Certification Exam ) را کسب خواهید کرد .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی TrainSignal است که بر روی 3 حلقه DVD و به مدت 15 ساعت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد
 

نام اصلی این مجموعه :

SharePoint 2010 Administrationادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان
 

در این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی Lynda با امکانات ، ابزارها و ویژگی های جدید SharePoint 2010 آشنا شده و استفاده از آن ها را فرا خواهید گرفت .
 
این مجموعه آموزش بر روی 1 حلقه CD و به مدت زمان 2 ساعت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .
 

نام اصلی این مجموعه :

SharePoint 2010 New Featuresادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان
 

در این مجموعه آموزش کلیه مباحث مدیریتی شیرپوینت از نصب و Upgrade تا پیکربندی موارد مختلف آن و مانیتورینگ ، Disaster Recovery ، بهبود کارایی و . . . را به خوبی خواهید آموخت .
 
همچنین بوسیله این کورس آموزشی می توانید خود را برای آزمون 70-667 مایکروسافت آماده نمایید .
 
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی CBT Nuggets است که بر روی 1 حلقه DVD و به مدت زمان 14 ساعت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .

نام اصلی این مجموعه :

Microsoft 70-667 SharePoint 2010 Configuring MCTSادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان
 

در این کورس آموزشی هر آن چه را که یک مدیر SharePoint Server برای مدیریت ، طرح ریزی و شیرپوینت نیاز دارد به خوبی خواهید آموخت .
این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزشی CBT Nuggets است که بر روی 1 حلقه DVD و به مدت زمان 12 ساعت و 30 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .
  CBT Nuggets است که بر روی 1 حلقه DVD و به مدت زمان 14 ساعت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد .

نام اصلی این مجموعه :

Exam 70-668 Pro - Microsoft SharePoint 2010 Administratorادامه‌ی مطلب + خرید پروژه
ارسال توسط باریزان

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان